Gasogi United vs Gorilla FC
MS 134%İddaa 1.92
MS X31%İddaa 2.78
MS 236%İddaa 3.52
2,5 Üst29%İddaa 2.29
2,5 Alt71%İddaa 1.37
KG Var35%İddaa 1.97
Model olasılığı ile İddaa oranını yan yana görün. Yeşil fark, modele göre piyasanın üstünde değer olduğunu gösterir.
| Pazar | Seçim | Model % | İddaa oran | Piyasa % | Fark | Güven | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman Gol Alt/Üst | 0,5 Üst | 71,6% | 1.48 | 58,0% | +13.6 | 45/100 | 68/100 |
| Deplasman Gol Alt/Üst | 0,5 Alt | 28,4% | 2.04 | 42,0% | -13.6 | 45/100 | 68/100 |
| Deplasman Gol Alt/Üst | 1,5 Üst | 35,8% | — | — | — | 45/100 | 73/100 |
| Deplasman Gol Alt/Üst | 1,5 Alt | 64,2% | — | — | — | 45/100 | 73/100 |
| Karşılıklı Gol | Yok | 64,9% | 1.53 | 56,3% | +8.6 | 45/100 | 73/100 |
| Karşılıklı Gol | Var | 35,1% | 1.97 | 43,7% | -8.6 | 45/100 | 73/100 |
| Gol Yemez | Dep gol yemez | 36,7% | — | — | — | 45/100 | 74/100 |
| Gol Yemez | Ev gol yemez | 28,4% | — | — | — | 45/100 | 68/100 |
| Beraberlikte İade | 2 | 56,0% | — | — | — | 45/100 | 77/100 |
| Beraberlikte İade | 1 | 46,6% | — | — | — | 45/100 | 77/100 |
| Çifte Şans | 1-2 | 69,3% | — | — | — | 45/100 | 70/100 |
| Çifte Şans | 1-X | 64,2% | — | — | — | 45/100 | 73/100 |
| Çifte Şans | X-2 | 66,5% | — | — | — | 45/100 | 72/100 |
| Ev Sahibi Gol Alt/Üst | 0,5 Üst | 63,3% | — | — | — | 45/100 | 74/100 |
| Ev Sahibi Gol Alt/Üst | 0,5 Alt | 36,7% | — | — | — | 45/100 | 74/100 |
| Ev Sahibi Gol Alt/Üst | 1,5 Üst | 26,5% | 2.28 | 37,5% | -11.1 | 45/100 | 66/100 |
| Ev Sahibi Gol Alt/Üst | 1,5 Alt | 73,5% | 1.37 | 62,5% | +11.1 | 45/100 | 66/100 |
| Maç Sonucu | 2 | 35,8% | 3.52 | 24,4% | +11.4 | 45/100 | 73/100 |
| Maç Sonucu | X | 30,7% | 2.78 | 30,9% | -0.2 | 45/100 | 70/100 |
| Maç Sonucu | 1 | 33,5% | 1.92 | 44,7% | -11.2 | 45/100 | 72/100 |
| Takım Gol Atar | Dep atamaz | 28,4% | — | — | — | 45/100 | 68/100 |
| Takım Gol Atar | Dep atar | 71,6% | — | — | — | 45/100 | 68/100 |
| Takım Gol Atar | Ev atamaz | 36,7% | — | — | — | 45/100 | 74/100 |
| Takım Gol Atar | Ev atar | 63,3% | — | — | — | 45/100 | 74/100 |
| Alt/Üst | 0,5 Üst | 70,1% | — | — | — | 45/100 | 69/100 |
| Alt/Üst | 0,5 Alt | 29,9% | — | — | — | 45/100 | 69/100 |
| Alt/Üst | 1,5 Üst | 56,0% | — | — | — | 45/100 | 77/100 |
| Alt/Üst | 1,5 Alt | 44,0% | — | — | — | 45/100 | 77/100 |
| Alt/Üst | 2,5 Üst | 28,7% | 2.29 | 37,4% | -8.8 | 45/100 | 68/100 |
| Alt/Üst | 2,5 Alt | 71,3% | 1.37 | 62,6% | +8.8 | 45/100 | 68/100 |
| Alt/Üst | 3,5 Üst | 22,1% | — | — | — | 45/100 | 62/100 |
| Alt/Üst | 3,5 Alt | 77,9% | — | — | — | 45/100 | 62/100 |
| Alt/Üst | 4,5 Üst | 14,1% | — | — | — | 45/100 | 52/100 |
| Alt/Üst | 4,5 Alt | 85,9% | — | — | — | 45/100 | 52/100 |
| Gol Yemeden Kazanır | Dep gol yemeden kazanır | 24,6% | — | — | — | 45/100 | 64/100 |
| Gol Yemeden Kazanır | Ev gol yemeden kazanır | 16,3% | — | — | — | 45/100 | 55/100 |